Striptýz

To jsem zažil před lety před spartakiádou. Co všechno se může stát v zápalu boje o palačinku se šlehačkou.

Když jsem šel nedávno kolem plakátu, zvoucím na prvotřídní striptýz za pouhých sto korun českých, vzpomněl jsem si na jeden nechtěný striptýz, který byl k vidění zdarma a ještě k tomu navíc jen v pánském provedení.

Dnes už ani nejde o to, že to bylo v době, kdy president Reagan měl Spojené státy a Brežněv spojené obočí. Velká sešlost na závěr jakéhosi federálního semináře končila rozlučkovým večírkem, na kterém byla i jedna společenská hra. Pravidla byla celkem jednoduchá: dvojice mužů, každý s trenýrkami na sobě a pánským pyžamem v ruce, nastoupil na pódium a jeden z nich se začal oblékat do nočního úboru. Ten druhý zatím házel kostkou a když padla šestka, začal svlékat pyžamo již téměř oblečený muž a střídal jej ten druhý, který šestku hodil. Odměnou a vítězstvím byla čerstvá palačinka se šlehačkou, na kterou měli oba chuť.

Kdo tuto hru nikdy nehrál, zjistil by, a nemusel by to být zrovna matematik, zabývající se počtem pravděpodobností, že každý šestý pokus skončí šestkou. Někdy těch pokusů může být více, ale než soutěžící stačí svléknout kabátek a kalhoty od pyžama, už musí jít zase házet.

Všechno probíhalo podle pravidel, tempo se stupňovalo, každý ze soutěžících byl mohutně povzbuzován svými příznivci, zejména ženami, a v tom se to stalo…

Slovenský representant v zápalu boje si rychle svlékl kabátek od pyžama, ještě rychleji i pyžamové kalhoty a už utíkal ke stolu, aby znovu házel šestku. Jenomže se svými pyžamovými kalhotami si svlékl i své trenýrky a nic netuše usedal ke stolu. V tom okamžiku spadla polovina společnosti ze židlí pod stůl a všichni řvali smíchy. Slovák Jura chtěl házet kostkou, i když byl v rouše Adamově. Za okamžik to zpozoroval, ale zachoval se důstojně: zvedl ze země své rudé trenýrky, pěkně je před přítomnými dámami proklepal, navlékl na své nahé tělo a odkráčel snít konečně tu vytouženou palačinku. Soupeř byl totiž tak vyvedený z míry, že zapomněl házet a Jura si za bouřlivého potlesku pochutnával na připravené lahůdce. Někdy prostě můžete vidět i pánský striptýz zadarmo.

Galerie
striptýz
striptýz

vesnice u Pardubic

Ro už si nepamatuji – je to více než 60 let!